Wspomaganie diety sportowca

W sklepach z odżywkami znajdziemy zarówno mniejsze, jak i większe opakowania suplementów na masę, spalających tkankę tłuszczową lub pobudzających anabolizm. Warto zapoznać się też z innymi produktami, które ułatwiają stosowanie suplementacji.
Shaker ułatwia sprawę
Zakup shakera to znakomity pomysł, aby w każdym miejscu móc przygotować koktajl białkowy lub rozpuścić kreatynę. Shaker posiada wygodne zamknięcie, które skutecznie zapobiega rozlaniu mieszanki na ubraniu lub na biurku w pracy. w dobrych sklepach znajdziemy shakery z bezpiecznego i wytrzymałego tworzywa, które może wchodzić w bezpośredni kontakt w żywnością.
Batonik na zdrowie
Batoniki dla sportowców to źródło cennych składników. Zwykle znajdziemy w nich wyselekcjonowane węglowodany oraz solidną porcję aminokwasów. Batonik to smaczna i szybka przekąska, dzięki której natychmiast dostarczamy organizmowi aminokwasy potrzebne do budowania tkanki mięśniowej oraz węglowodany, które stanowią źródło energii. Poza batonikami białkowymi możemy liczyć chociażby na gumy do żucia z zawartością kreatyny.